Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

EXIDE 12/7 – OPTYMALNY PROSTOWNIK – ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA,ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Exide Ulotka Prostowniki 2015 Polska PL 8

Exide 12/7 (12 V, 7 A) jest nowoczesnym prostownikiem o wysokiej mocy. Jest to idealne, ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają wysokie wymagania dotyczące szybkości i mocy ładowania akumulatorów do pojemności 150 Ah (max. 180 Ah). Prostownik jest całkowicie zautomaty-zowany i zaprogramowany do zaawansowanego 5-fazowego ładowania. Za-pewnia optymalne ładowanie akumulatorom standardowym oraz wykonanym  w technologii AGM i żelowym.

Exide 12/7 ma szerokie zastosowanie – od akumulatorów do samochodów i motocykli, przez te używane na łodziach, po akumulatory do przyczep i ciągników. Posiada wbudowany kompensator temperatury, który dostosowuje moc ładowania do panujących warunków  i zabezpiecza przed przegrzaniem. W trybie zasilania prostownik może być używany jako stałe źródło prądu lub do ładowania konserwacyjnego. Prostownik Exide posiada funkcję ochrony przeciwiskrowej oraz zabezpieczenie na wypadek nieprawidłowego podłączenia i usterki akumulatora.

 

Exide Ulotka Prostowniki 2015 Polska PL 9

 

KUP TERAZ - Prostownik Exide 7A

Nasze dane

 

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !