Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

VARTA ecosteps

 

Akumulatory VARTA produkowane są przy jeszcze większemu zorientowaniu na zrównoważony rozwój – Johnson Controls przy produkcji akumulatorów zredukował zużycie energii oraz gazów cieplarnianych o 20%. Co więcej, akumulatory VARTA są także poddawane recyklingowi w sposób odpowiedzialny. ecosteps® to program recyklingu akumulatorów prowadzony przez Johnson Controls, który zapewnia zamknięty obieg akumulatorów samochodowych. W ten sposób, za każdym razem gdy wybierasz akumulator VARTA, możesz być pewien, że ecosteps pomaga chronić środowisko i zasoby naturalne w sposób zrównoważony.

 

VARTA ecosteps2A kiedy po długim serwisowaniu potrzebujesz nowego akumulatora VARTA, pokaż, że także jesteś odpowiedzialny! Skontaktuj się z najbliższym certyfikowanym warsztatem działającym pod patronatem ecosteps i oddaj swój zużyty akumulator, zapewniając mu odpowiedzialny recykling. WYJĄTKOWO PRZYJAZNY ŚRODOWISKU. Akumulatory samochodowe Szczecin

Proces recyklingu Nowe akumulatory są sprzedawane i montowane w pojazdach. Zużyte zwracane są do producenta by poddać go recyklingowi. Johnson Controls zbiera zużyte akumulatory. Zużyte akumulatory są poddawane recyklingowi, przy zachowaniu troski o zasoby naturalne i środowisko. Johnson Controls dostarcza nowe akumulatory VARTA. ODPOWIEDZIALNY & NIEZAWODNY Więcej informacji oraz wykaz krajów uczestniczących w akcji można znaleźć na stronie:

Nasze dane

 

organic icon

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !